Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lightcoding/domains/kamieniarstwotopor.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lightcoding/domains/kamieniarstwotopor.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lightcoding/domains/kamieniarstwotopor.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lightcoding/domains/kamieniarstwotopor.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 536 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lightcoding/domains/kamieniarstwotopor.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 537 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lightcoding/domains/kamieniarstwotopor.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 539 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lightcoding/domains/kamieniarstwotopor.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 554 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lightcoding/domains/kamieniarstwotopor.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 557 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lightcoding/domains/kamieniarstwotopor.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227 Kamieniarstwo Białystok Kamienie – Kamieniarstwo Topór – Pomniki Białystok, Nagrobki Białystok – Tworzymy z Kamienia

Kamieniarstwo Topór – Kamienie

Granity

Granit jest najtwardszym z występujących w naturze kamieni, dodatkowo jest niezwykle odporny na zmiany klimatyczne, co czyni go idealnym surowcem do wyrobu nagrobków, akcesorii nagrobkowych oraz elementów użytku zewnętrznego. Standardowa grubość parapetów wykonanych z granitu wynosi 2-3 cm, blatów – 3 cm, zaś płyt nagrobkowych 5-6 cm. W wycenę parapetów wliczony jest materiał, cięcie na wymiar oraz poler. Wycena blatu obejmuje z kolei pomiar blatu, materiał, cięcie na wymiar oraz poler. Szerszy wybór granitów można obejrzeć na naszym placu przy ul. Zabłudowskiej 57 w Białymstoku. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług kamieniarskich.

Zamówienia według projektów indywidualnych oraz na kamienie nie występujące w naszej ofercie prosimy składać na stronie naszego zakładu kamieniarskiego „TAS TopArtStone” Zbigniew Topór w Białymstoku. Gwarancja na kamienie nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikających z ingerencji człowieka, skutków wpływu czynników atmosferycznych na produkt i wszelkich zmian w barwie kamieni.

Marmury

Marmur jest kamieniem wrażliwym na warunki klimatyczne i łatwo ulegającym zmianom. Jeśli jego powierzchnia nie jest zabezpieczana odpowiednimi środkami (takimi jak np. żywica), znajdując się w plenerze z biegiem lat matowieje. Marmur świetnie za to sprawdza się we wnętrzach budynków – ciekawe i zawsze unikatowe wzory dobrze prezentują się na blatach, parapetach, posadzkach, schodach kamiennych i płytach nadając im niepowtarzalnego uroku i zamykając w nich kwintesencję elegancji. Grubość marmurowych parapetów wynosi standardowo 2-3 cm, zaś blatów – 3 cm. W wycenę parapetów wchodzi materiał, cięcie na wymiar oraz poler. Z kolei wycena blatów obejmuje pomiar blatu, cięcie na wymiar, poler i wykorzystany materiał. Z obszerniejszą ofertą marmurów mogą się Państwo zapoznać na naszym placu przy ul. Zabłudowskiej 57 w Białymstoku oraz na stronie naszego zakładu kamieniarskiego „TAS TopArtStone” Zbigniew Topór.

Gwarancja na marmury nie obejmuje żadnych uszkodzeń mechanicznych powstałych w wyniku ingerencji człowieka, zmian w barwie kamienia czy też pozostałych efektów powstałych w wyniku oddziaływania na surowiec czynników atmosferycznych.

Oferta

Kamieniarstwo Topór
Kamieniarstwo Topór
Kamieniarstwo Topór
Kamieniarstwo Topór

Kamieniarstwo Topór

Białystok, ul.Zabłudowska 57