Kamieniarstwo Topór – O Firmie

kamieniarstwo-bialystok-2

Parę słów o nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą poszerzającą swoje dotychczasowe horyzonty i zrzeszającą najbardziej wykwalifikowanych rzemieślników i utalentowanych artystów z terenu Podlasia. Dzięki świeżemu spojrzeniu i otwartości zdobywamy coraz więcej Klientów usatysfakcjonowanych efektami starań, jakie dokładamy, by oferowane przez nas produkty spełniły wszystkie Państwa oczekiwania. Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonywaniu i montażu nagrobków i pomników 1-osobowych (pomników pojedynczych), pomników 2-osobowych (pomników podwójnych), a także grobowców rodzinnych i akcesoriów nagrobkowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdziecie Państwo także polecane przez nas meble ogrodowe, rzeźby sakralne oraz nagrobki. Na terenie Białegostoku jesteśmy znani z profesjonalnie świadczonych usług kamieniarskich. Realizujemy swoje projekty dzięki wieloletniemu doświadczeniu i innowacyjnemu podejściu w projektowaniu i wykonywaniu naszych produktów z najwyższej jakości surowców.

Czym się zajmujemy

Nasza solidnie wykonana praca, satysfakcjonująca naszych Klientów, pozwala nam nieustannie pozyskiwać nowych odbiorców, na terenie całego województwa podlaskiego. Dzięki profesjonalnym narzędziom, w jakie zaopatrzony jest nasz zakład możemy zaoferować Państwu szeroką gamę naszych projektów spełniających wysokie standardy.

Już od 1976 roku kamieniarstwo jest naszą pasją, którą nieustannie rozwijamy. Specjalizujemy się w realizacji zamówień na pomniki, nagrobki, rzeźby według projektów indywidualnych. Wykonujemy kamieniarskie elementy wystroju wnętrz, takie jak parapety, blaty kuchenne, kominki i schody. Świadczymy usługi w zakresie projektowania wnętrz, ogrodów oraz mebli. Dzięki współpracy z uzdolnionymi artystami z naszego regionu, każde świadczone przez nas usługi dopracowane są w najdrobniejszym szczególe, a końcowy efekt wprawia w zachwyt naszych dotychczasowych Klientów.

Oferta

Kamieniarstwo Topór
Kamieniarstwo Topór
Kamieniarstwo Topór
Kamieniarstwo Topór

Kamieniarstwo Topór

Białystok, ul.Zabłudowska 57